Junior Sales Constanta JOBS 520

instalatii gpl
Orasul Tau  |  Harta  |  Firme  |  Cazare  |  Mai multe sgt
JOBS
Constanta (Romania) / (alege oras)
Director vanzari
Junior Sales
Constanta

Descriere
Personal Services Group angajeaza pentru unul dintre clientii sai: Junior Sales Constanta Postul presupune imbinarea activitatii de vanzare directa cu cea de suport acordat catre Branch Manager, si de gestiune a contractelor de vanzari Responsabilitati : • Desfasoara activitati specifice de vanzare si ofertare directa; • Acorda asistenta clientilor, pregateste oferte, poarta negocieri, definitiveaza vanzarea, informand permanent Branch Manager-ul; • Deruleaza si urmareste toate actiunile legate de vanzare, pana la finalizarea completa a acesteia, prin livrare si plata; • Cerceteaza si urmareste permanent evolutia pietei, prezentand tendintele acesteia catre management; • Identifica potentialii cumparatori si stabileste contacte cu acestia; • Completeaza si actualizeaza periodic informatii despre clienti;

Raporteaza Pagina

Cerere
• Studii superioare ( domeniul agricol, tehnic sau industrial); • Minimum un an de experienta intr-o pozitie similara – vanzare de utilaje pentru agricultura/constructii; • Permis de conducere auto categoria B; • Buna cunoastere a limbii engleze; • Bune cunostinte de operare a computerului (pachet Office) • Orientare catre client, intelegere a pietei si a nevoilor consumatorilor si clientilor;

Oferta
Se discuta la interviu!

loc de munca   vanzari   agent vanzari   job
Oras: Constanta - jobs Constanta
Data Adaugarii: 2011-05-05 14:19:45
Categorie: Vanzari
Firma PSG PERSONAL SERVICES GROUP
Trimite la prieteni

ANGAJARI PSG PERSONAL SERVICES GROUP

Vanzare si gestiune piese de schimb utilaje agricole Giurgiu
Postul imbina responsabilitati specifice de vanzare directa cu cele de gestionare a magaziei de piese de schimb. responsabilitati:
Inginer mecanic Arad
Postul presupune activitati specifice de reparatii utilaje agricole (tractoare, combine, alte echipamente: semanatori, combinatoare,
Trader cereale Braila
Postul presupune incheierea de contracte cu furnizorii/clientii de cereale; operatiuni de import-export (braila) responsabilitati:

LOCURI DE MUNCA Vanzari Constanta

Junior sales Constanta
Personal services group angajeaza pentru unul dintre clientii sai: junior sales constanta. postul presupune imbinarea activitatii
Director vanzari Constanta
Responsabilitati: atingerea targetului de vanzari, ofertare, promovare, intocmire rapoarte - statistici.

adauga gratuit oferta angajare

domenii activitate

raporteaza o eroare